J. polski

Katarzyna Galant - Kowalska
Małgorzata Jaźwiec
Janusz Matuszewski
Anna Suchorzewska
Aneta Sitkiewicz
Marta Bertman  

J. angielski

Anna Janiak
Dagmara Jochan
Agnieszka Król
Anna Olszyna
Lilianna Litwa-Piotrowska
Joanna Sałdzińska

Agnieszka Filipiak
Justyna Sitarek 

J. niemiecki

Natalia Góralczyk

Sandra Politowicz
Katarzyna Wodiczko
Bogusława Nowicka

J. rosyjski
Grażyna Trzeciak 

J. francuski

Katarzyna Piaskowska 

Historia

Wojciech Stoch
Ewa Świec
Robert Tkacz 

Wiedza o społeczeństwie

Ewa Świec 

Matematyka

Ewa Buda

Barbara Michalak
Iwona Staszak
Magdalena Zdyb
Monika Prałat 

Chemia

Ewa Kowal
Lidia Matyniak 

Fizyka

Ewa Buda

Krzysztof Karpiński 

Biologia

Katarzyna Piaskowska

Urszula Wierucka 

Geografia

Magdalena Maciejewska

Katarzyna Kraszkiewicz - Zielińska 

Religia

Krzysztof Noweta
Paula Karbowska
Witold Wójcicki 

Informatyka

Ewa Kowal
Lidia Matyniak 

Wychowanie fizyczne

Julita Berwald
Małgorzata Zakierska
Grzegorz Zapała
Radosław Kieruzel
Dawid Radecki
Konrad Parat 

Edukacja dla bezpieczeństwa

Konrad Parat 

Podstawy przedsiębiorczości

Bartosz Husak  

Biblioteka

Bogusława Nowicka
Karolina Rosada 

Pedagog

Karolina Drobnik-Ptaszyńska 

Psycholog

Aldona Kaźmierczak 

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH 

Technik Budownictwa

Elżbieta Pszonicka
Sylwia Banaszak
Magdalena Ambroży
Jolanta Krzuszcz - Wydra
Paweł Olszak 

Technik Architektury Krajobrazu

Małgorzata Maryniaczyk
Anna Jaskuła
Przemysław Marcinkowski  

Technik Elektryk
Piotr Paszkowiak

Mariusz Bączyk

Rafał Rosa

Tomasz Chołys 

Technik Informatyk

Dariusz Ślawski
Robert Kiełbik
Michał Płóciennik
Krzysztof Karpiński

Bartosz Walaszczyk 

Technik Geodeta

Jerzy Machlański

Paweł Leicz

Maciej Leja 

Technikum Budowy Fortepianów

Aurelia Machowicz
Edyta Ignasiak
Marcin Kaftanowicz 

Liceum Sztuk Plastycznych

Iwona Marcinkowska
Izabela Symanowicz
Marek Szroniak
Ewa Ratajczyk
Włodzimierz Ćwir
Marcin Gaj
Joanna Bruś
Waldemar Jamroszczyk 

Praktyczna nauka zawodu

Specjalność ogólnobudowlana

Ireneusz Andrzejewski
Robert Kliber
Piotr Michalak
Jacek Widełko
Jolanta Widełko
Henryk Woźniak
Robert Tkacz

Specjalność budowa fortepianów
Piotr Prześniak
Marcin Kaftanowicz
Piotr Kaftanowicz